Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

BioVerim Organik Gıda Tarım San.Tic.Ltd.Şti. olarak T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından aldığımız lisanslar ile faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz ve denetlenmekteyiz.

Ürünlerimizin stabilasyon çalışmaları, gerekli araştırma ve analizleri akredite kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.Sürdürülebilir güvenli üretim ilkemiz doğrultusunda periyodik olarak analizlerimiz akredite kuruluşlara yaptırmaktayız.

BioVerim Organik Gıda Tarım San.Tic.Ltd.Şti. olarak  27676 Sayılı Organik Tarım Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak ulusal ve uluslar arası sertifikasyon kuruluşları tarafından sertifikalandırılmakta ve denetlenmektedir.

Ürünlerimizi konusunda uzman akademisyenlerimizin AR-GE çalışmaları ile Türkiye ve Dünya standartlarına uygun olarak geliştirmektedir.

Hakkımızda

BioVerim Organik Gıda & Tarım San. Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında  yeni nesillerin daha sağlıklı üretilen gıdalar ile yetişmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Sağlıklı gıdalar sağlıklı topraklarda yetişebilir…

Sürdürülebilir organik ve iyi tarım, kontrollü ve sertifikalı bir üretim şekli olması nedeniyle sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşma yollarından biridir.

BioVerim tarımsal üretim alanlarımızın doğal dengesini tekrar kazanabilmesi için her türlü tarım kültürüne uygun ve mevcut sorunların çözümüne yönelik dünya standartlarında çevrenin, çiftçinin ve toprağın ihtiyacı olan ürünleri üretmeyi & geliştirmeyi hedeflemiştir.

Zengin ürün yelpazesi ile her aşaması kontrollü akademisyenlerin AR-GE çalışmalarını gerçekleştirdiği ve değerli içerikleri ile organik katı gübreler, mikrobiyal gübreler, organomineral gübreler, bakteri içerikli gübreler ve organik sıvı gübreleri piyasaya arz eder.

Aynı zamanda organik üreticilerin ürettikleri sağlıklı ürünlerin en makul şartlarda tüketiciye ulaşması için bir köprü görevi de üstlenmektedir.

BioVerim Organik Gıda & Tarım San. Tic. Ltd. Şti.,  kurumsallığı hedeflemiş bir firmadır. Gücünü,  “doğa” ve “insan” sevgisinden alır.

Misyonumuz

Tarımsal üretim alanlarımızın doğal dengesini tekrar kazanabilmesi ve sağlıklı nesillerin sağlıklı gıdalar ile beslenebilmesi için her türlü tarım kültürüne uygun, mevcut sorunların çözümüne yönelik ve sürdürülebilir tarım için dünya standartlarında çevrenin, toprağın, üreticinin ve tüketicinin ihtiyacı olan ürünleri üretmek ve geliştirmektir.

 

Vizyonumuz

Sürdürülebilir tarım uygulamalarında AR-GE ye dayalı yenilikçi, kalite ve verim odaklı organik ürünlerimiz ile tarımsal alanlara katı sağlamak. AR-GE çalışmalarımızın devamlılığı ile ürün çeşitliliğini arttırmak. Organik üreticiler ile tüketicilerimizi buluşturarak sektöre yön veren ve sözü edilen lider firmalar arasında olmaktır.

PARTNERLERİMİZ